Skip to main content

Każdy łańcuch dostaw i dystrybucji ma swoje własne procesy, sekwencje i procedury. Wspólnym celem, naszym i klienta, jest upraszczanie i zwiększanie wydajności poprzez dzielenie się priorytetami i metodami, krok po kroku.

Dostawcy

Pierwszą fazą łańcucha dostaw jest czynność pozyskiwania zapasów, od surowca do gotowego produktu, od dostawców do wyznaczonego magazynu. Celem tej fazy jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania wszystkich pozostałych cykli operacyjnych łańcucha dostaw, zapewniając uproszczone i wydajne zarządzanie logistyką.

Inbound

W tej fazie towary przychodzące są odbierane od dostawców, a następnie fizycznie przyjmowane i rozliczane w magazynach. Po sprawdzeniu, czy towary spełniają pożądane standardy jakości, można przystąpić do magazynowania, przyjmując określoną logikę dla każdej zarządzanej jednostki magazynowej, aby zmniejszyć ruchy w magazynach i zmaksymalizować produktywność zasobów.

Zarządzanie powierzchniami magazynowymi

BCUBE zarządza poszczególnymi magazynami lub całymi platformami logistycznymi w logice end-to-end.
W tych obiektach, stosując innowacyjne technologie i zautomatyzowane rozwiązania, wykonujemy wszystkie czynności funkcjonalne związane z odbiorem towarów, kontrolą fizyczną, magazynowaniem, inwentaryzacją, obsługą etc.
Cały przepływ logistyczny jest odpowiednio śledzony w systemie i zarządzany administracyjnie.

Logistyka wewnątrzzakładowa

BCUBE jest w stanie wspierać procesy produkcyjne swoich klientów poprzez rozwiązania logistyczne zaprojektowane w celu zagwarantowania dostaw niezbędnych materiałów na każdym etapie łańcucha produkcyjnego, dostosowując się do potrzeb i terminów narzuconych przez linię produkcyjną, zawsze dążąc do maksymalnej wydajności procesu.

Usługi o wartości dodanej (VAS)

Oczekiwania klientów względem operatorów logistycznych rosną, sama usługa logistyczna nie ogranicza się wyłącznie do transportu i magazynowania towaru.
Zakres VAS w logistyce zależy od założeń konkretnego podmiotu i sektora w której działa.
Przy ustalaniu znaczenia VAS dla konkretnego Klienta, wpierw określamy jakie usługi w danym obszarze uznawane są jako bazowe jakie stanowią wartość dodaną.
Przykłady VAS to etykietowanie, przepakowanie czy tworzenie zestawów produktowych jak i wiele innych odpowiadających potrzebom producentów i ich klientom końcowym.

Outbound

Na ostatnim etapie przepływu logistycznego BCUBE zajmuje się identyfikacją, kompletacją i przygotowaniem towarów do późniejszej wysyłki do klienta końcowego.

Pomożemy rozwiązać problem

W celu wysłania zgłoszenia wypełnij poniższy formularz. Dziękujemy.

  Wybierz usługę, która Cię interesuje: *

  Nazwa firmy (obsługujemy tylko klientów biznesowych) *

  Numer kontaktowy *

  Sygnalizowaniu niezgodności

  Poinformuj nas o niezgodnościach z zachowaniem poufności i dyskrecji. Dziękujemy

   Numer kontaktowy

   Relacje z mediami

   W celu złożenia zapytania wypełnij poniższy formularz. Dziękujemy.

    Numer kontaktowy *

    Aplikuj do BCUBE Poland

    W celu przystąpienia do rekrutacji wypełnij poniższy formularz. Dziękujemy.

     Zapytanie ofertowe

     W celu złożenia zapytania wypełnij poniższy formularz. Dziękujemy.

      Wybierz usługę, która Cię interesuje: *

      Nazwa firmy (obsługujemy tylko klientów biznesowych) *

      Numer kontaktowy *