Skip to main content

Każdy łańcuch dostaw i dystrybucji ma swoje własne procesy, sekwencje i procedury. Wspólnym celem, naszym i klienta, jest upraszczanie i zwiększanie wydajności poprzez dzielenie się priorytetami i metodami, krok po kroku.

Motoryzacja

W branży motoryzacyjnej innowacje i technologia idą w parze. Wykorzystujemy naszą wiedzę i naszą pasję w ukierunkowany sposób, aby stale rozwijać i doskonalić procesy logistyczne w sektorze motoryzacyjnym. Dbamy o całą logistykę zakładu, od przyjęcia towaru, przez dostawę, logistykę wewnątrzzakładową po zarządzanie placem samochodowym.

Przemysł

Rynek inżynierii przemysłowej i zakładowej to fascynujący świat, składający się z różnorodnych branż oferujących zaawansowane technologicznie rozwiązania, z których każda charakteryzuje się innymi wymaganiami, wymagającymi indywidualnego podejścia. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów ściśle współpracuje z klientem, proponując innowacyjne i „szyte na miarę” rozwiązania, które najlepiej spełniają jego specyficzne potrzeby.

AGD

Umiejętności nabyte w ciągu ponad 25 lat działalności w zintegrowanej logistyce pozwoliły BCUBE z powodzeniem podejść do sektora konsumenckiego, ze szczególnym uwzględnieniem AGD, opracowując specjalistyczne rozwiązania dla każdego z klientów.

Globalne Usługi Transportowe

Zdolności projektowe i przemysłowe know-how to wartość dodana, którą każdego dnia oferujemy naszym klientom w zakresie obsługi towarów. Od transportu drogowego z pełnym lub częściowym ładunkiem, po rozwiązania intermodalne i wyjątkowe transporty oparte na zarządzaniu racjonalną i wydajną siecią logistyczną: oferta BCUBE jest przeznaczona dla firm poszukujących kompleksowych usług w dziedzinie transportu na poziomie globalnym i zorganizowana w oparciu o potrzeby klienta z wysokim poziomem dostosowania.

Pomożemy rozwiązać problem

W celu wysłania zgłoszenia wypełnij poniższy formularz. Dziękujemy.

  Wybierz usługę, która Cię interesuje: *

  Nazwa firmy (obsługujemy tylko klientów biznesowych) *

  Numer kontaktowy *

  Sygnalizowaniu niezgodności

  Poinformuj nas o niezgodnościach z zachowaniem poufności i dyskrecji. Dziękujemy

   Numer kontaktowy

   Relacje z mediami

   W celu złożenia zapytania wypełnij poniższy formularz. Dziękujemy.

    Numer kontaktowy *

    Aplikuj do BCUBE Poland

    W celu przystąpienia do rekrutacji wypełnij poniższy formularz. Dziękujemy.

     Zapytanie ofertowe

     W celu złożenia zapytania wypełnij poniższy formularz. Dziękujemy.

      Wybierz usługę, która Cię interesuje: *

      Nazwa firmy (obsługujemy tylko klientów biznesowych) *

      Numer kontaktowy *